TSX-3225 48.0000MF20X-W4
- 型號描述:
48 MHz ±10ppm Crystal 12pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 48.0000MHZ 12PF SMD
- 型號:
- TSX-3225 48.0000MF20X-W4
- Frequency
- 48 MHz
- Frequency Stability
- ±20ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Load Capacitance
- 12pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 40 Ohms
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)