TSX-3225 16.0000MF18X-B6
- 型號描述:
16 MHz ±10ppm Crystal 16pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD
- 型號:
- TSX-3225 16.0000MF18X-B6
- Type
- MHz Crystal
- Frequency
- 16 MHz
- Frequency Stability
- ±18ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Load Capacitance
- 16pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 60 Ohms
- Operating Mode
- Fundamental
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)