TG2016SMN 25.0000M-ECGNNM3
- 型號描述:
25 MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ CSWV SM
- 型號:
- TG2016SMN 25.0000M-ECGNNM3
- 品牌:
- EPSON
數量:
- Base Resonator
- Crystal
- Type
- TCXO
- Frequency
- 25 MHz
- Function
- Output
- Clipped Sine Wave
- Voltage - Supply
- 1.8V
- Frequency Stability
- ±500ppb
- Absolute Pull Range (APR)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 1.5mA
- Supplier Device Package
- 4-SMD (2x1.6)
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.029" (0.73mm)