首頁 > EPSON代理商 > SG-9001CA C15P 18.4320MCL0
影像僅供參考,以產品規格為準
SG-9001CA C15P 18.4320MCL0
型號描述:
18.432 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 18.4320MHZ CMOS SMD
型號:
SG-9001CA C15P 18.4320MCL0
品牌:
EPSON
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
6-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
CMOS
Function
Enable/Disable
Type
XO (Standard)
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Frequency Stability
Voltage - Supply
3.3V
Ratings
Current - Supply (Max)
30mA
Supplier Device Package
6-SMD (7x5)
Height - Seated (Max)
0.059" (1.50mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
18.432 MHz