SG-9001CA C10P 64.0000MCL3
- 型號描述:
64 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 64.0000MHZ CMOS SMD
- 型號:
- SG-9001CA C10P 64.0000MCL3
- 品牌:
- EPSON
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 6-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Output
- CMOS
- Function
- Enable/Disable
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Ratings
- Current - Supply (Max)
- 30mA
- Supplier Device Package
- 6-SMD (7x5)
- Height - Seated (Max)
- 0.059" (1.50mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 64 MHz