SG-8018CG 51.6660M-TJHSA0
- 型號描述:
51.666 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.62V ~ 3.63V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 51.6660MHZ CMOS SMD
- 型號:
- SG-8018CG 51.6660M-TJHSA0
- 品牌:
- EPSON
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Output
- CMOS
- Function
- Standby (Power Down)
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Voltage - Supply
- 1.62V ~ 3.63V
- Ratings
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 8.1mA
- Supplier Device Package
- 4-SMD (2.5x2)
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 51.666 MHz