SG-8018CE 50.0000M-TJHPA5
- 型號描述:
Oscillator 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
- 型號:
- SG-8018CE 50.0000M-TJHPA5
- 品牌:
- EPSON
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)