首頁 > EPSON代理商 > SG-8018CE 12.28800M-TJHSA0
影像僅供參考,以產品規格為準
SG-8018CE 12.28800M-TJHSA0
型號描述:
12.288 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 12.2880MHZ CMOS SMD
型號:
SG-8018CE 12.28800M-TJHSA0
品牌:
EPSON
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
12.288 MHz
Function
Standby (Power Down)
Output
CMOS
Voltage - Supply
1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
8.1mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)