SG-8018CB 1.2500M-TJHPA0
- 型號描述:
1.25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.62V ~ 3.63V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 1.2500MHZ CMOS SMD
- 型號:
- SG-8018CB 1.2500M-TJHPA0
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Function
- Enable/Disable
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Voltage - Supply
- 1.62V ~ 3.63V
- Current - Supply (Max)
- 3.5mA
- Height - Seated (Max)
- 0.051" (1.30mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 1.25 MHz