SG-615P 15.0000MC0:ROHS
- 型號描述:
15 MHz XO (Standard) CMOS, TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SOJ, 5.08mm pitch
XTAL OSC XO 15.0000MHZ CMOS TTL
- 型號:
- SG-615P 15.0000MC0:ROHS
- 品牌:
- EPSON
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Base Resonator
- Crystal
- Type
- XO (Standard)
- Frequency
- 15 MHz
- Function
- Enable/Disable
- Output
- CMOS, TTL
- Voltage - Supply
- 5V
- Frequency Stability
- ±100ppm
- Absolute Pull Range (APR)
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Current - Supply (Max)
- 23mA
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SOJ, 5.08mm pitch
- Supplier Device Package
- 4-SOJ
- Size / Dimension
- 0.551" L x 0.341" W (14.00mm x 8.65mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.185" (4.70mm)