SG-210STF 10.0000ML5
- 型號描述:
10 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
- 型號:
- SG-210STF 10.0000ML5
- 品牌:
- EPSON
數量:
- Base Resonator
- Crystal
- Type
- XO (Standard)
- Frequency
- 10 MHz
- Function
- Standby (Power Down)
- Output
- CMOS
- Voltage - Supply
- 1.8V ~ 3.3V
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Absolute Pull Range (APR)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 1.8mA
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (2.5x2)
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.035" (0.90mm)