FA-238 25.0000MA30X-C3
- 型號描述:
25 MHz ±20ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
- 型號:
- FA-238 25.0000MA30X-C3
- 品牌:
- EPSON
數量:
- Type
- MHz Crystal
- Frequency
- 25 MHz
- Frequency Stability
- ±30ppm
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Load Capacitance
- 18pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 50 Ohms
- Operating Mode
- Fundamental
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)