首頁 > ECS代理商 > ECS-TXO-32CSMV-400-BN-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-TXO-32CSMV-400-BN-TR
型號描述:
40 MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.7V ~ 3.465V 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-TXO-32CSMV-400-BN-TR
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
Clipped Sine Wave
Function
Type
TCXO
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±1ppm
Voltage - Supply
1.7V ~ 3.465V
Ratings
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
2.5mA
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
40 MHz