ECS-TXO-3225MV-250-TR
- 型號描述:
25 MHz TCXO HCMOS Oscillator 1.6V ~ 3.6V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ HCMOS
- 型號:
- ECS-TXO-3225MV-250-TR
- 品牌:
- ECS Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Function
- Enable/Disable
- Operating Temperature
- -30°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±2.5ppm
- Voltage - Supply
- 1.6V ~ 3.6V
- Current - Supply (Max)
- 6mA
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 25 MHz