首頁 > ECS代理商 > ECS-TXO-2520-33-500-AN-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-TXO-2520-33-500-AN-TR
型號描述:
50 MHz TCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-TXO-2520-33-500-AN-TR
原廠包裝量:
250
起訂量:250 倍增量:1
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
HCMOS
Function
Enable/Disable
Type
TCXO
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±2.5ppm
Voltage - Supply
3.3V
Ratings
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
7mA
Supplier Device Package
4-SMD (2.5x2)
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
50 MHz