首頁 > ECS代理商 > ECS-TXO-2016-33-400-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-TXO-2016-33-400-TR
型號描述:
TCXO 振盪器 OSC TCXO 40.000MHZ SMD TXO-2016 HCMOS 3.3V +/-2.5ppm -40 C to +85 C
型號:
ECS-TXO-2016-33-400-TR
品牌:
ECS
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
HCMOS
Function
Enable/Disable
Type
TCXO
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±2.5ppm
Voltage - Supply
3.3V
Ratings
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
6mA
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
40 MHz