首頁 > ECS INC INTERNATIONAL代理商 > ECS-MPIL0630-2R2MC
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-MPIL0630-2R2MC
型號描述:
2.2 μH Shielded Molded Inductor 10 A 15mOhm Max Nonstandard
型號:
ECS-MPIL0630-2R2MC
品牌:
ECS INC INTERNATIONAL
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Molded
Material - Core
Inductance
2.2 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
10 A
Current - Saturation (Isat)
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
15mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.291" L x 0.260" W (7.40mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)