首頁 > ECS代理商 > ECS-98.3-20-7SX-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-98.3-20-7SX-TR
型號描述:
9.8304 MHz ±30ppm Crystal 20pF 100 Ohms 4-SOJ, 9.40mm pitch
型號:
ECS-98.3-20-7SX-TR
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SOJ, 9.40mm pitch
Load Capacitance
20pF
Size / Dimension
0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-10°C ~ 70°C
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Height - Seated (Max)
0.146" (3.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Frequency
9.8304 MHz