首頁 > ECS Inc International代理商 > ECS-80-8-33Q-ADS
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-80-8-33Q-ADS
型號描述:
8 MHz ±25ppm Crystal 8pF 500 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-80-8-33Q-ADS
品牌:
ECS Inc International
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
MHz Crystal
Frequency
8 MHz
Frequency Stability
±100ppm
Frequency Tolerance
±25ppm
Load Capacitance
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
500 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Ratings
AEC-Q200
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)