ECS-80-8-33Q-ADS
- 型號描述:
8 MHz ±25ppm Crystal 8pF 500 Ohms 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-80-8-33Q-ADS
- 品牌:
- ECS INC INTERNATIONAL
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Type
- MHz Crystal
- Frequency
- 8 MHz
- Frequency Stability
- ±100ppm
- Frequency Tolerance
- ±25ppm
- Load Capacitance
- 8pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 500 Ohms
- Operating Mode
- Fundamental
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Ratings
- AEC-Q200
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)