首頁 > ECS Inc International代理商 > ECS-80-8-30Q-VS-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-80-8-30Q-VS-TR
型號描述:
8 MHz ±30ppm Crystal 8pF 100 Ohms 2-SMD, No Lead
型號:
ECS-80-8-30Q-VS-TR
品牌:
ECS Inc International
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
1
Package / Case
2-SMD, No Lead
Load Capacitance
8pF
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Frequency Stability
±150ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Ratings
AEC-Q200
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Frequency
8 MHz