ECS-80-20-5G3XDS-TR
- 型號描述:
8 MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms HC-49/US - 3 Lead
- 型號:
- ECS-80-20-5G3XDS-TR
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- HC-49/US - 3 Lead
- Load Capacitance
- 20pF
- Size / Dimension
- 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Frequency Stability
- ±100ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.165" (4.20mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 60 Ohms
- Frequency
- 8 MHz