ECS-80-18-5PX-TR
- 型號描述:
8 MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms HC-49/US
- 型號:
- ECS-80-18-5PX-TR
- 品牌:
- ECS INC INTERNATIONAL
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- HC-49/US
- Load Capacitance
- 18pF
- Size / Dimension
- 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
- Operating Temperature
- -10°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.169" (4.30mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 60 Ohms
- Frequency
- 8 MHz