首頁 > ECS代理商 > ECS-80-18-4X-CKM
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-80-18-4X-CKM
型號描述:
8 MHz ±10ppm Crystal 18pF 80 Ohms HC-49/US
型號:
ECS-80-18-4X-CKM
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
200
起訂量:200 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
HC-49/US
Load Capacitance
18pF
Size / Dimension
0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm)
Mounting Type
Through Hole
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Frequency Stability
±10ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Height - Seated (Max)
0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Frequency
8 MHz