首頁 > ECS代理商 > ECS-80-18-20BQ-DS
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-80-18-20BQ-DS
型號描述:
8 MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-80-18-20BQ-DS
原廠包裝量:
1
起訂量:6 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
18pF
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Frequency Stability
±100ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Ratings
AEC-Q200
Height - Seated (Max)
0.051" (1.30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Frequency
8 MHz