ECS-80-18-20BQ-DS
- 型號描述:
8 MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
- 型號:
- ECS-80-18-20BQ-DS
- 品牌:
- ECS Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 18pF
- Size / Dimension
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Frequency Stability
- ±100ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- AEC-Q200
- Height - Seated (Max)
- 0.051" (1.30mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 60 Ohms
- Frequency
- 8 MHz