ECS-80-12-30Q-DS-TR
- 型號描述:
8 MHz ±30ppm Crystal 12pF 100 Ohms 2-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-80-12-30Q-DS-TR
- 品牌:
- ECS INC INTERNATIONAL
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 12pF
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Frequency Stability
- ±100ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- AEC-Q200
- Height - Seated (Max)
- 0.043" (1.10mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 100 Ohms
- Frequency
- 8 MHz