ECS-80-10-33-CHN-TR3
- 型號描述:
8 MHz ±10ppm Crystal 10pF 400 Ohms 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-80-10-33-CHN-TR3
- 品牌:
- ECS INC. International
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 10pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±25ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Ratings
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 400 Ohms
- Frequency
- 8 MHz