首頁 > ECS代理商 > ECS-80-10-30B-CWN-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-80-10-30B-CWN-TR
型號描述:
8 MHz ±10ppm Crystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-80-10-30B-CWN-TR
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Type
MHz Crystal
Frequency
8 MHz
Frequency Stability
±15ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Load Capacitance
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (5x3.2)
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.033" (0.85mm)