ECS-60-20-5PX-TR
- 型號描述:
6 MHz ±30ppm Crystal 20pF 70 Ohms HC-49/US
- 型號:
- ECS-60-20-5PX-TR
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- Load Capacitance
- 20pF
- Size / Dimension
- 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
- Operating Temperature
- -10°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.169" (4.30mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 70 Ohms
- Frequency
- 6 MHz