ECS-50-18-4XEN
- 型號描述:
5 MHz ±30ppm Crystal 18pF 120 Ohms HC-49/US
- 型號:
- ECS-50-18-4XEN
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- HC-49/US
- Load Capacitance
- 18pF
- Size / Dimension
- 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.138" (3.50mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 120 Ohms
- Frequency
- 5 MHz