首頁 > ECS代理商 > ECS-400-10-37B2-CKY-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-400-10-37B2-CKY-TR
型號描述:
40 MHz ±10ppm Crystal 10pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-400-10-37B2-CKY-TR
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
10pF
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Frequency Stability
±10ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Ratings
Supplier Device Package
4-SMD (2x1.6)
Height - Seated (Max)
0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Frequency
40 MHz