ECS-3963-500-BN-TR
- 型號描述:
50 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-3963-500-BN-TR
- 品牌:
- ECS INC. International
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:250
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Output
- HCMOS
- Function
- Enable/Disable
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Ratings
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 35mA
- Supplier Device Package
- 4-SMD (5x3.2)
- Height - Seated (Max)
- 0.051" (1.30mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 50 MHz