首頁 > ECS代理商 > ECS-36-18-4X
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-36-18-4X
型號描述:
3.6864 MHz ±30ppm Crystal 18pF 200 Ohms HC-49/US
型號:
ECS-36-18-4X
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:21 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
HC-49/US
Load Capacitance
18pF
Size / Dimension
0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm)
Mounting Type
Through Hole
Operating Temperature
-10°C ~ 70°C
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Height - Seated (Max)
0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
200 Ohms
Frequency
3.6864 MHz