ECS-3518-500-B-TR
- 型號描述:
50 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS SMD
- 型號:
- ECS-3518-500-B-TR
- 品牌:
- ECS Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Output
- HCMOS
- Function
- Enable/Disable
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- 0°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Voltage - Supply
- 1.8V
- Ratings
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 25mA
- Supplier Device Package
- 4-SMD (5x3.2)
- Height - Seated (Max)
- 0.051" (1.30mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 50 MHz