ECS-35-18-5PXEN-TR
- 型號描述:
3.579545 MHz ±30ppm Crystal 18pF 150 Ohms HC-49/US
- 型號:
- ECS-35-18-5PXEN-TR
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- Frequency
- 3.579545 MHz
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Load Capacitance
- 18pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 150 Ohms
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case
- HC-49/US
- Size / Dimension
- 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.169" (4.30mm)