ECS-327TXO-2012-33-TR
- 型號描述:
32.768 kHz TCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-327TXO-2012-33-TR
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
- Output
- CMOS
- Type
- TCXO
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±5ppm
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Current - Supply (Max)
- 2µA
- Supplier Device Package
- 4-SMD (2x1.2)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 32.768 kHz