ECS-.327-7-12R-TR
- 型號描述:
32.768 kHz ±20ppm Crystal 7pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-.327-7-12R-TR
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- Type
- kHz Crystal (Tuning Fork)
- Frequency
- 32.768 kHz
- Frequency Stability
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Load Capacitance
- 7pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 70 kOhms
- Operating Mode
- Fundamental
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 2-SMD (2x1.2)
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)