ECS-.327-6-16R-TR
- 型號描述:
32.768 kHz ±20ppm Crystal 6pF 60 kOhms 2-SMD, No Lead
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
- 型號:
- ECS-.327-6-16R-TR
- 品牌:
- ECS Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Load Capacitance
- 6pF
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Supplier Device Package
- 2-SMD (1.6x1)
- Height - Seated (Max)
- 0.020" (0.50mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 60 kOhms
- Frequency
- 32.768 kHz