首頁 > ECS代理商 > ECS-.327-6-16R-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-.327-6-16R-TR
型號描述:
液晶元件 32.768 KHz 6 pF ECX-16 +/-20 ppm 60K Ohm 1.6 x 1.0 x 0.5 mm -40 - +85C RoHS
型號:
ECS-.327-6-16R-TR
品牌:
ECS
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-SMD, No Lead
Load Capacitance
6pF
Size / Dimension
0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
Type
kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
Frequency Tolerance
±20ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Supplier Device Package
2-SMD (1.6x1)
Height - Seated (Max)
0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 kOhms
Frequency
32.768 kHz