首頁 > ECS代理商 > ECS-.327-6-12RR-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-.327-6-12RR-TR
型號描述:
液晶元件 32.768KHz, 6pF, SMD Tuning Fork Crystal Low ESR
型號:
ECS-.327-6-12RR-TR
品牌:
ECS
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Type
kHz Crystal (Tuning Fork)
Frequency
32.768 kHz
Frequency Stability
Frequency Tolerance
±20ppm
Load Capacitance
6pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 kOhms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
2-SMD, No Lead
Supplier Device Package
2-SMD (2x1.2)
Size / Dimension
0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)