首頁 > ECS代理商 > ECS-.327-12.5-34B-C-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-.327-12.5-34B-C-TR
型號描述:
32.768 kHz ±10ppm Crystal 12.5pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
型號:
ECS-.327-12.5-34B-C-TR
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-SMD, No Lead
Load Capacitance
12.5pF
Size / Dimension
0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Type
kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
Frequency Tolerance
±10ppm
Supplier Device Package
2-SMD (3.2x1.5)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Frequency
32.768 kHz