ECS-.327-12.5-17X-TR
- 型號描述:
32.768 kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 50 kOhms 4-SOJ, 5.50mm pitch
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
- 型號:
- ECS-.327-12.5-17X-TR
- 品牌:
- ECS Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SOJ, 5.50mm pitch
- Load Capacitance
- 12.5pF
- Size / Dimension
- 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- kHz Crystal (Tuning Fork)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.098" (2.50mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 50 kOhms
- Frequency
- 32.768 kHz