首頁 > ECS代理商 > ECS-.327-12.5-17X-C-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-.327-12.5-17X-C-TR
型號描述:
32.768 kHz ±10ppm Crystal 12.5pF 50 kOhms 4-SOJ, 5.50mm pitch
型號:
ECS-.327-12.5-17X-C-TR
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:16 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SOJ, 5.50mm pitch
Load Capacitance
12.5pF
Size / Dimension
0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
Frequency Tolerance
±10ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Height - Seated (Max)
0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 kOhms
Frequency
32.768 kHz