首頁 > ECS Inc. International代理商 > ECS-.327-12.5-16-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-.327-12.5-16-TR
型號描述:
32.768 kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead
型號:
ECS-.327-12.5-16-TR
品牌:
ECS Inc. International
交期:
10-18工作天
原廠包裝量:
5000
Type
kHz Crystal (Tuning Fork)
Frequency
32.768 kHz
Frequency Stability
Frequency Tolerance
±20ppm
Load Capacitance
12.5pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
2-SMD, No Lead
Supplier Device Package
2-SMD (1.6x1)
Size / Dimension
0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max)
0.020" (0.50mm)