首頁 > ECS代理商 > ECS-.327-12.5-12QS-TR9
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-.327-12.5-12QS-TR9
型號描述:
型號:
ECS-.327-12.5-12QS-TR9
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:500 倍增量:1
Type
kHz Crystal (Tuning Fork)
Frequency
32.768 kHz
Frequency Stability
Frequency Tolerance
±20ppm
Load Capacitance
12.5pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Ratings
AEC-Q200
Package / Case
2-SMD, No Lead
Supplier Device Package
2-SMD (2x1.2)
Size / Dimension
0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)