首頁 > ECS INC. International代理商 > ECS-.327-12.5-12QS-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-.327-12.5-12QS-TR
型號描述:
32.768 kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead
型號:
ECS-.327-12.5-12QS-TR
品牌:
ECS INC. International
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:500 倍增量:1
Type
kHz Crystal (Tuning Fork)
Frequency
32.768 kHz
Frequency Stability
Frequency Tolerance
±20ppm
Load Capacitance
12.5pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Ratings
AEC-Q200
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
2-SMD, No Lead
Supplier Device Package
2-SMD (2x1.2)
Size / Dimension
0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)