ECS-.327-12.5-12-TR
- 型號描述:
32.768 kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-.327-12.5-12-TR
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 10
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 12.5pF
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
- Type
- kHz Crystal (Tuning Fork)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Supplier Device Package
- 2-SMD (2x1.2)
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 90 kOhms
- Frequency
- 32.768 kHz