首頁 > ECS代理商 > ECS-.327-12.5-12-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-.327-12.5-12-TR
型號描述:
32.768 kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead
型號:
ECS-.327-12.5-12-TR
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-SMD, No Lead
Load Capacitance
12.5pF
Size / Dimension
0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Type
kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
Frequency Tolerance
±20ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Supplier Device Package
2-SMD (2x1.2)
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Frequency
32.768 kHz