ECS-3225Q-33-260-DP-TR
- 型號描述:
26 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-3225Q-33-260-DP-TR
- 品牌:
- ECS INC INTERNATIONAL
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Output
- HCMOS
- Function
- Enable/Disable
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Frequency Stability
- ±30ppm
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Ratings
- AEC-Q200
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 13mA
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Height - Seated (Max)
- 0.039" (1.00mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 26 MHz